گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دلایل استفاده از خدمات چاپ کتاب موسسه پیشگامان مسیر دانش

دلایل استفاده از خدمات چاپ کتاب موسسه پیشگامان مسیر دانش

دلایل استفاده از خدمات چاپ سریع کتاب موسسه پیشگامان مسیر دانش و آشنایی با دیگر خدمات این شرکت

چرا ما؟

امروزه در حالی که مشتری مداری یکی ازشاخص ترین ارزش ها در عرصه تجارت به شمار می رود تیم تحصصی ThesisPublication با بهره گیری از ابزارهای روز دنیا و تسهیل در امر ارائه خدمات با توجه به نیاز مشتری به صورت آنلاین و حضوری رضایتمندی بیشتری از سوی مشتریان خود کسب نموده است.

رضایتمندی نه فقط به لحاظ کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه بلکه امروزه اعتماد سازی در یک همکاری در گرو ساختن یک بستر هموار و پایدار در جهت رشد و رسیدن به یک نقطه ایده ال در هر زمینه است.از اینرو پیشنهاد ما بازدید شما از مجموعه ماست چرا که با یک بازدید از شرکت ما که مجهز به سیستم CRM میباشد اعتماد شما صد درصد جلب خواهد شد.

مدیریت پروژه تحویل کتاب

گروه Thesis Publication به عنوان یکی از اولین و تخصصی ترین مراکز تبدیل پایان نامه به کتاب ، از تکنیکهای مدیریت پروژه و برنامه ریزی دقیق در تحویل پروژه ها به مشتریان بهره جسته است به گونه ای که مشتریان همواره میتوانند به دریافت به موقع کتب منتشر شده خود اطمینان داشته باشند.

لازم به ذکر است پس از برآورد هزینه و زمان انجام تبدیل پایان نامه به کتاب از سوی موسسه و ارائه فاکتور به مشتری، این فاکتور تا یک ماه معتبر است و شما میتوانید در طول این یک ماه، نسبت به واریز وجه و آغاز کار اقدام نمایید. در مواردی که بیشتر از یک ماه از تاریخ ارائه فاکتور به مشتری گذشته است، موسسه موظف است در کمتر از دوازده ساعت از درخواست مجدد، فاکتور جدید را به مشتری ارائه نماید.

نکته مهم اینکه تنها تغییری که ممکن است در فاکتور جدید لحاظ گردد، زمان تحویل پروژه است و هیچ تغییری در هزینه ایجاد نخواهد شد. با توجه به اینکه در هر فصل کاری، تراکم پروژه ها کم و زیاد خواهد شد، زمان تحویل پروژه ترجمه نیز با اندکی تغییر همراه است.
صرفه جویی در هزینه و زمان

استفاده از خدمات شرکت ما موجب صرفه جویی در هزینه های ذیل خواهد گردید:

با استفاده از خدمات شرکت ThesisPublication از خانه، دانشگاه، یا محل کار خود سفارش خود را ثبت کنید، پرداخت خود را انجام دهید، و سفارش خود را پس از اتمام، به صورت غیر حضوری و از طریق پست پیشتاز یا پیک در کمترین زمان دریافت نمائید.

بسیاری از مشتریان، تصور می کنند که هزینه های تبدیل پایان نامه به کتاب بسیار بالا است از این رو از تبدیل آن به کتب منصرف می شوند ولی می توان با هزینه های بسیار پایین و در زمان مناسب پایان نامه های شما را تبدیل به کتاب نمود.فقط کاقس است با ما در تماس باشید

تحویل فوری: پایان نامه های شما ظرف ۳۰ روز کاری به کتاب تبدیل و کتب چاپ شده برای شما ارسال می گردد
تخفیف

دانشجویان در صورت معرفی یکی دوستان خود مشمول دریافت تخفیف ۱۰ درصدی در تعرفه خدمات خواهند شد و به مین ترتیب در صورت معرفی دوستان بیشتری برای تبدیل پایان نامه به کتاب این تخفیف هزینه افزایش خواهد یافت.

پاسخگویی مناسب و پایبندی به تعهدات

شما می توانید به راحتی و ۲۴ ساعته از ارسال درخواست پشتیبانی ، گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان تیم تحصصی ThesisPublication تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به تیکت ها حدود نیم ساعت می باشد.

تجربه بالا و صداقت در کار و ارتباط با مشتریان

با بیش از چند سال تجربه در ارائه خدمات، دارای تیمی متخصص و آشنا به اصول حرفه ای

دلایل استفاده از خدمات چاپ کتاب موسسه پیشگامان مسیر دانش

برچسب ها :