آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

مهران مدیری درباره صحبت های جنجالی اش در مورد برجام توضیح داد

مهران مدیری درباره صحبت های جنجالی اش در مورد برجام توضیح داد

مهران مدیری درباره صحبت های جنجالی اش توضیح داد

پس از پخش برنامه دورهمی و صحبت های مهران مدیری درباره جرات داشتن, حاشیه های متعددی بوجود آمد که باعث شد مهران مدیری متنی را منتشر کند.

توضیحاتی درباره صحبت های مهران مدیری

حواشی به وجود آمده درباره برنامه «دورهمی» باعث شد تا مهران مدیری برای رفع ابهامات، متنی را منتشر کند.

در پی حواشی به وجود آمده درباره صحبت‌های مهران مدیری در برنامه «دورهمی»، این مجری، کارگردان و بازیگر توضیحاتی را ارائه کرد.

با توجه به برداشت‌های مختلفی که از صحبت‌های مجری برنامه «دورهمی» شده و واکنش‌های متفاوتی را در فضای مجازی برانگیخته است، مدیر روابط عمومی پروژه‌های مهران مدیری از طرف او متن زیر را منتشر کرد:

«به نام خالق زیبایی‌ها

در برنامه «دورهمی» راجع به هر موضوعى كه صحبت می‌شود، هيچ شخص خاص يا جناح سياسى يا جريان مشخصى در نظر نيست. «دورهمی» فقط به نقد نقاط تاريك و روشن خصلت‌هاى انسانى مى‎پردازد…

با احترام »

حواشی مهران مدیری

تذکر صدا و سیما

مهران مدیری برای برنامه دورهمی چندین بار از صدا و سیما تذکر گرفت و همین اخطارها باعث شد که در سری دوم و سوم دورهمی، تغییراتی در برنامه و بازیگران و سوالاتی که از مهمانان برنامه می شود، اعمال شود.

خداحافظی مهران مدیری با ساخت سریال

مهران مدیری در برنامه هفت که در تیر ۹۵ از شبکه سه پخش شد عنوان کرد که دیگر علاقه ای به ساخت سریال برای تلویزیون و شبکه خانگی ندارد و قصد دارد به سینما روی آورد.

مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت پنج عصر

نشست خبری فیلم ساعت ۵ عصر در شهریور ۹۴ برگزار شد که سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت ۵ عصر واکنش های منفی زیادی از طرف مردم به ویژه از طرف سازمان مبارزه با استعمال دخانیات ایران را به دنبال داشت.

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر


شنیده هایی درباره سریال جدید مهران مدیری

مجموعه‌ جدیدی که بر اساس شنیده ها قرار است توسط مهران مدیری ساخته شود، شب های برره ۲ است. گفتنی است در مورد ساخت این سریال جدید مهران مدیری باید بدانید که در حال حاضر همه چیز در مرحله طرح است و این بر عهده نویسندگان است که پس از ارایه طرح اولیه آن، در چه  بازه زمانی می توانند فیلنامه اولیه پروژه را به گونه ای آماده کنند که بشود روی تولید برنامه‌ریزی کرد. دکتر کرمی هم که پیشتر به عنوان مدیر شبکه نسیم مشغول به فعالیت بوده است، قرار است حامی مهران مدیری در عملی کردن این سریال باشد. ایشان در تهیه برنامه دورهمی و خندوانه به عنوان حامی این برنامه ها نقش مهی داشته است.

سریال جدید مهران مدیری

همانطور که برای ساخت هر سریالی می بایست یک اسپانسر فعالیت داشته باشد، برای ساخت سریال جدید مهران مدیری با نام برره ۲، شرکت های اول مارکت و اول سازان اعلام آمادگی کرده اند. این سریال قرار است یک مجموعه نود شبی باشد.

عکس مهران مدیری مجری دورهمی

مهران مدیری درباره صحبت های جنجالی اش در مورد برجام توضیح داد